Harmonogram treningów w sezonie 2018/2019 Jesień

Przedstawiamy harmonogram treningów obowiązujący od września sezonu 2018/2019.

Przedstawiamy harmonogram treningów od miesiąca września!!!

LOKALIZAJA DĄBROWA (Hala/boisko Orlęta Kielce)
1. Poniedziałek/Piątek godzina 17:30-19:00 - 2014/2013 - Chamera Marcin/Maciej Dudzik
2. Poniedziałek/Piątek godzina 17:30-19:00 - 2012/2011 - Drobniak Paweł/Tomasz Bebas

LOKALIZACJA HERBY (Hala, ul. Górnicza / boisko Awans)
3. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 – 2014/2013 – Paweł Łuszcz/Daniel Zdoliński
4. Poniedziałek/Piątek godzina 18:30 – 20:00 – 2012/2011 – Paweł Łuszcz/Daniel Zdoliński
5. Wtorek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2014/2013 – Paweł Łuszcz/Daniel Zdoliński
6. Wtorek/Czwartek godzina 18:30 – 20:00 – 2012/2011 – Paweł Łuszcz/Daniel Zdoliński

LOKALIZACJA HERBY (Hala/boisko Awans)
7. Wtorek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2010/2009 – Filip Dziewięcki
8. Wtorek/Czwartek godzina 18:30 – 20:00 – 2008/2007 – Filip Dziewięcki
Treningi bramkarskie (Hala/boisko Awans)
Środa godzina 16:30 – 17:30 – bramkarze rocznik 2011-2007 – Artur Wierzba/Grzegorz Simkiewicz

LOKALIZACJA KSM (Hala/boisko Katolik)
9. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 – 2014/2013 – Ewa Gładyś
10. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 - 2012/2011 -Filip Dziewięcki
11. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 - 2010/2009 – Paweł Kołomyja
12 Poniedziałek/Piątek godzina 18:30 – 20:00 – 2008/2007 – Paweł Kołomyja
13. Wtorek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2014/2013 -Piotr Chiberski/Chamera Marcin
14. Wtorek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2012/2011 -Piotr Gruszka/Maciej Dudzik
15. Wtorek/Czwartek godzina 18:30 – 20:00 – 2010/2009 – Piotr Gruszka/Maciej Dudzik
16. Środa godzina 17:00 – 18:30 Sobota godzina 9:00 – 10:30– 2014/2013 -Piotr Chiberski
17. Środa godzina 17:00 – 18:30 Sobota godzina 9:00 – 10:30 2012/2011 -Michał Kasprzycki
18. Środa godzina 17:00 – 18:30 Sobota godzina 9:00 – 10:30 2010/2009 -Cezary Jesiołowski
19. Środa godzina 18:30 – 20:00 Sobota godzina 10:30 – 12:00 2008/2007 -Piotr Chiberski
20. Środa godzina 18:30 – 20:00 Sobota godzina 10:30 – 12:00 2006/2005/2004 -Michał Kasprzycki
21. Poniedziałek/Piątek godzina 15:30 – 17:00 – Grupa Młodsza Szkoła – Ewa Gładyś
22. Poniedziałek/Piątek godzina 15:30 – 17:00 – Grupa Starsza Szkoła – Filip Dziewięcki

LOKALIZACJA BARWINEK (Hala/boisko ulica Wrzosowa)
23. Wtorek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2010/2009 – Krystian Milcarz

LOKALIZACJA BARWINEK (Hala/boisko ulica Barwinek)
24. Wtorek godzina 17:00 – 18:30 Sobota 9:00 – 10:30 – 2014/2013 -Maciej Barabach
25. Wtorek godzina 17:00 – 18:30 Sobota 9:00 – 10:30 – 2012/2011 – Maciej Górski

LOKALIZACJA BARWINEK (Hala LO Słowacki/boisko ulica Barwinek)
26. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 (boisko) 18:30 – 20:00 (hala) – 2014/2013-Dawid Kukła/Mateusz Nowakowski
27. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 (boisko) 18:30 – 20:00 (hala) – 2012/2011-Piotr Chiberski/
28. Poniedziałek/Piątek godzina 17:00 – 18:30 (boisko) 18:30 – 20:00 (hala) – 2012/2011 – Górski Maciej

LOKALIZACJA DYMINY – hala/boisko Dyminy
29.Poniedziałek/Czwartek godzina 17:00 – 18:30 – 2014/2011 – Adam Tetelewski/ Barabach
30. Poniedziałek/Czwartek godzina 18:30 – 20:00 – 2010/2007 – Maciej Barabach/ Adam Tetelewski
© 2017 Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Kielce