W nowym roku widzimy się na DAP-owskiej Lidze Mistrzów!
19 stycznia 2020 będziemy świadkami niesamowitej DAP-owskiej Ligi Mistrzów. Jak zawsze czeka nas wiele sportowych emocji!
Mecze rozgrywane będą przy Zespole Szkół Katolickich w Kielcach.
Na ligę zapraszamy naszych niesamowitych piłkarzy!
Grupy z rocznika 2012/2013, 2010/2011 oraz 2008/2009
Grupy z rocznika 2012/2013
Miejsce: boisko przy Zespole Szkół Katolickich w Kielcach
Zbiórka: godzina 8:45
Rozpoczęcie: godzina 9:00
Drużyny:
- MANCHESTER CITY – grupa Hebry Górnicza, trener: Dawid Kukła (pon-pt)
- PSG - grupa Hebry Górnicza, trener: Paweł Łuszcz (wt-czw)
- TOTTENHAM - grupa Hebry Górnicza, trener: Paweł Łuszcz (wt-czw)
- BAYERN MONACHIUM - grupa szkolna młodsza KSM, trener: Ewa Gładyś (wt-czw)
- REAL MADRYT - grupa KSM, trener Piotr Chiberski (śr-sob)
- GALATASARAY – grupa KSM, trener Andrzej Paprocki (wt-czw)
- LYON – grupa KSM, trener Andrzej Paprocki (wt-czw)
- BENFICA – grupa KSM, trener Andrzej Śmiałowski (pon-pt)
- FC BARCELONA – grupa Dąbrowa, trener Paweł Drobniak (pon-wt)
- ZENIT – grupa Dąbrowa, trener Paweł Drobniak (pon-wt)
- CHELSEA – grupa Centrum Barwinek, trener Dawid Kukła (śr-sob)
- VALENCIA – grupa trenera Macieja Górskiego (pon-pt)
- BORUSSIA – grupa trenera Macieja Górskiego (pon-pt)
Dalsza część dnia będzie bogata w rozgrywki piłkarskie grup z rocznika 2010/2011 oraz 2008/2009:
Grupa: Rocznik 2010/2011
Miejsce: boisko przy Zespole Szkół Katolickich w Kielcach
Zbiórka i rozpoczęcie:
- Grupa A zbiórka 10:45, start 11:00
- Grupa B zbiórka 12:15, start 12:30
- Grupa C zbiórka 14:15, start 14:30
Mecze rozgrywane będą w poszczególnych grupach:
Grupa A |
Grupa B |
Grupa C |
AJAX AMSTERDAM FC PORTO |
JUVENTUS TURYN BORUSIA DORTMUND |
FC BARCELONA REAL MADRYT |
BENFICA LIZBONA |
BAYERN MONACHIUM |
CLUB BRUGGE |
AS MONACO |
PARIS SAINT GERMAIN |
AC MILAN |
MANCHESTER CITY |
OLMPIAKOS PIRAEUS |
Drużyny:
- AJAX AMSTERDAM – grupa trenera Michała Kasprzyckiego (śr-sob)
- FC BARCELONA – grupa I Top Talent 2012B grupa trenera Adama Józefowskiego
- JUVENTUS TURYN – grupa trenera Szymona Dalacha (pon-pt)
- REAL MADYT – grupa II Top Talent 2012B trenera Adama Józefowskiego
- OLMPIAKOS PIRAEUS – grupa trenera Cezarego Jesiołowskiego (pon-czw)
- FC PORTO – grupa trenera Piotra Chiberskiego (pon-pt)
- CLUB BRUGGE – grupa trenera Macieja Górskiego (wt-czw)
- AC MILAN – grupa trenera Szymona Dalacha (pon-pt)
- BORUSIA DORTMUND – grupa trenera Piotra Gruszki (wt-czw)
- BENFICA LIZBONA – grupa trenera Piotra Chiberskiego (pon-pt)
- BAYERN MONACHIUM – grupa trenerki Ewy Gładys (wt-czw)
- PARIS SAINT GERMAIN – Grupa I Top Talent 2011B grupa trenera Piotra Mikołajczyka
- AS MONACO – Grupa II Top Talent 2011B grupa trenera Piotra Mikołajczyka
Grupa: Rocznik 2008/2009
Miejsce: boisko przy Zespole Szkół Katolickich w Kielcach
Zbiórka: Godzina 16:15
Rozpoczęcie: Godzina 16:30
Grupa A |
Grupa B |
FC BARCELONA |
BAYERN MONACHIUM |
BORUSIA DORTMUND |
JUVENTUS TURYN |
ATLETICO MADRYT |
FC LIVERPOOL |
Drużyny:
- BORUSIA DORTMUND - grupa trenera Cezarego Jesiołowskiego (śr-sob)
- FC LIVERPOOL - grupa trenera Łukasza Polaka (wt-czw)
- ATLETICO MADRYT - grupa trenera Pawła Kołomyja (pon-pt)
- BAYERN MONACHIUM - grupa trenera Cezarego Jesiołowskiego (śr-sob)
- JUVENTUS TURYN - grupa trenera Adama Tetelewskiego (wt-czw)
- FC BARCELONA - grupa trenera Pawła Kołomyja (pon-pt)
Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy do kibicowania!