Harmonogram treningów - sezon 2021/2022!!!

Przedstawiamy harmonogram treningów, który będzie obowiązywał od września 2021 roku.
.
GRUPY KSM (Zespół Szkół Katolickich im. Św. St. Kostki, ul. Św. St. Kostki 17)
.
Grupa Szkolna
Wtorek/czwartek - godz. 15:30. Trenerzy Piotr Chiberski (tel. 669-789-460), Jakub Chrzanowski
.
Rocznik 2016/2017
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trenerzy Maciej Barabach (tel. 535-208-147), Konrad Majcher;
Wtorek/czwartek - godz. 17:00. Trenerzy Piotr Chiberski (tel. 669-789-460), Jakub Chrzanowski.
.
Rocznik 2014/2015
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Mateusz Nowakowski (tel. 785-726-561);
Wtorek/czwartek - godz. 17:00. Trener Paweł Żmuda;
Środa - godz. 17:00 /sobota - godz. 9:00. Trener Jakub Palka;
.
Rocznik 2012/2013
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Ewa Gładyś (tel. 530-151-200);
Wtorek/czwartek - godz. 17:00. Trener Ewa Gładyś (tel. 530-151-200);
Środa - godz. 17:00 /sobota - godz. 9:00. Trener Michał Dąbrowski, Ewa Gładyś;
.
Rocznik 2010/2011
Poniedziałek/piątek - godz. 18:30. Trener Maciej Barabach (tel. 535-208-147);
Wtorek/czwartek - godz. 18:30. Trener Artus Śmiałowski (tel. 696-498-276), Ewa Gładyś;
Środa - godz. 17:00 / sobota - godz. 9:00. Trener Michał Kasprzycki (tel. 791-409-777).
.
Rocznik 2008/2009
Poniedziałek/piątek - godz. 18:30. Trener Ewa Gładyś (tel. 530-151-200), Konrad Majcher;
Środa - godz. 18:30 / sobota - godz. 10:30. Trener Michał Kasprzycki (tel. 791-409-777).
.
GRUPY HERBY (Szkoła Awans, ul. Helenówek 2)
.
Rocznik 2016/2017
Poniedziałek/piątek - godz 17:00. Trener Michał Dąbrowski
Wtorek/czwartek - godz. 17:00. Trenerzy Marcin Chamera (tel. 506-733-207), Michał Dąbrowski.
.
Rocznik 2014/2015
Poniedziałek/piątek - godz 18:30. Trener Michał Dąbrowski
Wtorek/czwartek - godz. 18:30. Trenerzy Marcin Chamera (tel. 506-733-207), Michał Dąbrowski.
.
Rocznik 2012/2013
Wtorek/czwartek - godz. 17:00. Trener Paweł Kołomyja (tel. 504-050-702).
.
Rocznik 2010/2011
Wtorek/czwartek - godz. 18:30. Trener Paweł Kołomyja (tel. 504-050-702).
.
GRUPY CENTRUM (Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Barwinek 31)
.
Rocznik 2016/2017
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Tomasz Bębas;
Środa - godz. 17:00 / sobota - godz. 9:00. Trener Oleksii Cherkashyn;
.
Rocznik 2014/2015
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Adrian Wydra;
Środa - godz. 18:30 / sobota - godz. 10:30. Trener Oleksii Cherkashyn;
.
Rocznik 2012/2013
Poniedziałek/piątek - godz. 17:30. Trener Sławomir Krupa.
.
Rocznik 2010/2011
Poniedziałek/piątek - godz. 18:30. Trener Maciej Treter.
.
GRUPY DĄBROWA (Stadion Orlęta Kielce, ul. Warszawska 338)
.
Rocznik 2016/2017
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Piotr Chiberski (tel. 535-208-147), Jakub Chrzanowski;
Poniedziałek/piątek - godz. 17:00. Trener Jakub Palka.
Image
© 2018 DAP KIELCE Adrian Leszczyński