Podsumowanie zimowego obozu piłkarskiego!

 

Wszystko co dobre szybko się kończy!

PODSUMOWANIE OBOZU SPORTOWEGO!

 

W dniach 02.02 - 08.02 odbył się kolejny zimowy obóz sportowy zorganizowany przez Akademię Piłkarską Dap Kielce. Mieszkaliśmy w ośrodku w Charsznicy, gdzie spędzaliśmy wspaniałe chwile oraz serwowano nam pyszne jedzenie.

W obozie udział wzięło 32 piłkarzy DAP Kielce!
Codziennie trenowaliśmy, a rano odbywaliśmy rozruch lub gimnastykę, które dawały energie na cały dzień. Jak zwykle oprócz dużej ilości treningów, nie zabrakło czasu na inne atrakcje. Basen, gry w bilarda, piłkarzyki stołowe, tenis stołowy, quizy i inne zabawy, to z tych atrakcji korzystaliśmy przez cały obóz. W pierwszym dniu mieliśmy okazję oglądać fantastyczny mecz hokeja Cracovia-Tychy. Ponadto w czasie obozu odbył się magiczny pokaz, mam talent oraz wspólne oglądanie meczu Pucharu Króla: Mirandes – Villareal. Ważnym punktem obozu był wykład o motywacji w sporcie, zainteresowanie uczestników było ogromne!

Warto zaznaczyć, że obóz odbył się bardzo aktywnie. Nie było potrzeby korzystania ze sprzętów elektronicznych telefonów czy tabletów. Harmonogram dnia wypełniał każdą wolną chwilę, dzięki temu były to dni na rzecz aktywności ruchowej i radosnej zabawie w grupach.

 

W czasie obozu zagraliśmy aż 7 sparingów! 

Grupa młodsza – Hutnik Kraków

Grupa starsza – Spartak Charsznica

Grupa starsza – Victoria Kraków

Grupa młodsza – Spartak Charsznica

Grupa młodsza - Hutnik Kraków

Grupa starsza - KS Nidzica

Grupa starsza - Hutnik Kraków

 

Przez cały obóz na naszym Facebooku trwał konkurs na najsympatyczniejszy pokój obozu, nagrodą jest wyjście do wspaniałego miejsca jakim jest Lodosfera w Kielcach na przepyszne desery lodowe!

Na fanpage dużo się działo! Po zliczeniu wszystkich głosów, ostatecznie wyłoniliśmy aż 3 pokoje zwycięzców:

  • Pokój nr 2 – 835 punktów
  • Pokój nr 3 – 803 punkty
  • Pokój nr 1 – 415 punktów

15 laureatów uda się w ustalonym terminie na ucztę do Lodosfery!

Chcielibyśmy wyróżnić najczystszy pokój Igora Moćko oraz Wozorek Bartka! Oraz pogratulować zwycięzcom quizu sportowego! Grupa starsza – Bartek Maciejec i Jan Majka oraz grupa młodsza Adrian Filipek! Wszyscy laureaci oraz uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody! Koszulki, kubki i inne gadżety sportowe już są w posiadaniu młodych piłkarzy.

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM! Dla naszych trenerów to był wspaniale spędzony czas z młodymi sportowcami!
Dziękujemy również rodzicom, za zaufanie jakim nas – trenerów i opiekunów obdarzyli, powierzając pod naszą opiekę Swoje największe Skarby!
Podziękowania pragniemy złożyć również naszemu partnerowi firmie Lodosfera, która zwycięzców konkursu na najsympatyczniejszy pokój już wkrótce zaprosi na pyszne desery lodowe! Było o co walczyć!

 

To był wspaniały obóz, pełen zabawy i sportu!
JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA SPORTOWY OBÓZ LETNI!! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

© 2018 DAP KIELCE Adrian Leszczyński