Pierwsze miejsce na turnieju – Piłkarski Rodzic Futsal Cup KS Metal Tarnów

 

Super informacja!

Reprezentacja rodziców z DAP Kielce zajęła pierwsze miejsce w turnieju – Piłkarski Rodzic Futsal Cup KS Metal Tarnów

25.01.2020 reprezentacja składająca się z Tatusiów naszych wspaniałych zawodników wzięła udział w turnieju piłkarskim Rodzic Cup V edycja rozgrywanym w hali sportowej OKU Tarnów-Mościce. W turnieju wzięło udział 10 zespołów składających się z Rodziców reprezentujących dziecięce szkółki piłkarskie z województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Jak wyglądał dzień turniejowy? Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie po rozegraniu meczu "każdy z każdym" dwie pierwsze ekipy z każdej grupy grały mecze półfinałowe i finały. Pozostałe drużyny rozegrały spotkania o miejsca 5-10.

W grupie nasza drużyna Tatusiów grała bardzo dobrze w obronie i skutecznie w ataku. Pokonała kolejno zespoły Wolania Wola Rzędzińska 2:0, KS Koszyce Wielkie 1:0, KS Rzuchowa 3:0 oraz Juventus Rzeszów 5:0!
W półfinale odbył się najtrudniejszy dla naszych Tatusiów mecz. Drużyna pokonała 1:0 Metal Czerwony Tarnów po bramce Marcina Lisowskiego. Finał był już znacznie łatwiejszy, kontrolując cały mecz zwyciężyli z zespołem Błękitni Tarnów 3:0.

Panowie zdobyli pierwsze miejsce nie tracąc we wszystkich meczach nawet jednej bramki!

Skład drużyny:

Pająk Andrzej
Lisowski Marcin
Wilkuś Jacek
Ziomek Łukasz
Haraźny Kamil
Wolny Adam
Pędzik Piotr
Zachariasz Przemysław

Była to trzecia wyprawa DAP-owskich Tatusiów do Tarnowa i po dwóch drugich miejscach w edycjach letnich rozgrywanych na trawie wreszcie udało się zwyciężyć.

Serdecznie gratulujemy!

 

© 2018 DAP KIELCE Adrian Leszczyński